WYMIANY, ZWROTY, REKLAMACJE POBIERZ FORMULARZE:

FORMULARZ WYMIANY TOWARU

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU

WYMIANA

Klient ma prawo wymienić dany produkt na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Co należy zrobić?

1.Odesłać towar na adres:

Slavic Division sp. z o.o. sp. k.

Ul. Strzeszyńska 190

60-479 Poznań

wraz z dowodem zakupu oraz wydrukowanym i wypełnionym formularzem - "Formularz wymiany towaru". Uwaga: Koszty wysyłki zwracanego produktu ponosi Klient.

2. Złożyć kolejne zamówienie na produkt jaki chcemy otrzymać w ramach wymiany, z tą różnicą, że nie płacimy za jego realizację. W momencie otrzymania przesyłki ze zwrotem przez Slavic Division, przygotowujemy wysyłkę właściwego produktu. Kompensuje wtedy oba zamówienia i obliczamy czy wystąpiła nadpłata czy też niedopłata. W przypadku nadpłaty, różnica kwoty zostanie zwrócona klientowi na wskazane przez niego konto w terminie 14 dni. W przypadku niedopłaty klient otrzyma informację o kwocie jaką powinien dopłacić, aby zrealizować zamówienie. Koszty ponownej wysyłki do Klienta ponosi sklep Slavic Division jeśli wartość zamówienia przekracza 200 zł. W przeciwnym wypadku kosztami wysyłki obarczany jest Klient zgodnie z cennikiem.

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Masz prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Co należy zrobić?

1. Poinformować sklep o swojej decyzji odstąpienia od umowy zakupu w drodze jednoznacznego oświadczenia woli Formularz zwrotu zachowując termin 14 dni. Formularz zwrotu odsyłamy wraz z towarem.

2.Odesłać towar na adres:

Slavic Division sp. z o.o. sp. k.

Ul. Strzeszyńska 190

60-479 Poznań

mail: shop@slavicdivision.com

tel.: 609 474 300

Odsyłamy towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy sklep o odstąpieniu od niniejszej umowy. Jak tylko paczka dotrze do nas i zostanie sprawdzona, zwrócimy Ci pieniądze. Zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni. Środki przelejemy na podane konto lub zaksięgujemy na saldo klienta (można wykorzystać je przy następnych zakupach).

REKLAMACJE

Reklamacje zostają rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas reklamowanego towaru wraz z zgłoszeniem reklamacyjnym. Jeżeli klient nie odbierze odrzuconej reklamacji w ciągu 3 miesięcy od otrzymania decyzji towar zostanie zutylizowany. W przypadku uznanej reklamacji zwracamy pieniądze na konto lub wymieniamy towar. Co należy zrobić?

1. Odesłać reklamowany towar wraz dowodem zakupu na adres:

Slavic Division sp. z o.o. sp. k.

Ul. Strzeszyńska 190

60-479 Poznań

mail: shop@slavicdivision.com

tel.: 609 474 300 2.

Wypełnić formularz "Formularz reklamacji towaru" , który załączasz do zwracanej przesyłki.