Przedmioty takie jak klucze, telefon czy portfel warto mieć zawsze pod ręką, jednak noszenie ich w kieszeniach jest dość ryzykowne, a nie wszędzie będziemy mogli zabrać torebkę lub plecak. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem będą prezentowane w naszej ofercie nerki. Noszone przy pasku lub na ramieniu saszetki świetnie sprawdzą się w czasie koncertów, festiwali oraz imprez w klubie. Z powodzeniem mogą z nich skorzystać osoby uprawiające sporty oraz wielbiciele górskich wędrówek i zwiedzania zabytków. 

Aktywne filtry

69,00 zł

Saszetka/nerka od Slavic Division

Przede wszystkim funkcjonalność i wygoda 

Ogromna zaletą toreb nerek jest przede wszystkim komfort ich noszenia. Dzięki nim nie obciążamy pleców ani ramion, nie przeszkadzają one podczas ruchu i przez cały czas mamy wolne obie ręce. Mimo kompaktowych rozmiarów saszetki są bardzo pojemne i bez problemu pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria. Są one również rozwiązaniem bardzo bezpiecznym – nerka pozostaje w bliskim kontakcie z ciałem, a zamki i kieszonki umiejscowione są w sposób, który uniemożliwia wyjęcie czegokolwiek ze środka osobie niepowołanej.  

Wyjątkowy styl 

Praktycznych toreb na pasku nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu z odzieżą słowiańską. Każdy model ozdobiony jest stylizowaną na runy grafiką, co świetnie nawiązuje do historii tego rozwiązania - wszak mieszki i sakwy z kosztownościami noszono przy paskach już od niepamiętnych czasów. Nasze nerki wykonane są z mocnego, wytrzymałego materiału i posiadają system wygodnych przegródek, dzięki którym łatwiej będzie zachować porządek i mieć wszystkie najpotrzebniejsze gadżety na wyciągnięcie ręki.