Bluzy z symbolami słowiańskimi

Najwyższy czas, aby powrócić na łono dawnych wierzeń i oddać im należyty szacunek - nasze ubrania pokazują, jak wiele fascynującej wiedzy kryje się w wierzeniach słowiańskich. Projektujemy męskie bluzy wyjątkowe pod wieloma względami. Przekonaj się, co napędza nas do działania! 

Aktywne filtry

189,00 zł

Bluza Powstanie Wielkopolskie od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza ARCTIC od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza BARBARIAN od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza BEAR od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza BROTHERHOOD od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza DUCHY LASU od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza FOREST WOLF od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza PACK od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

179,00 zł

Czarna bluza Art of War od Slavic Division

199,00 zł

Bluza ART OF WAR od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza BEAR STRENGHT od Slavic Division

209,00 zł

Bawełniana bluza BEAR STRENGHT od Slavic Division

199,00 zł

Bluza BRAVE EAGLE sweatcjaket od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza DUCHY LASU od Slavic Division

179,00 zł

Czarna bluza Eye od Slavic Division

189,00 zł

Haftowana, bawełniana bluza KOŁOWRÓT z naszywką od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza LECHISTAN od Slavic Division

199,00 zł

Bluza OTHALA od Slavic Division

199,00 zł

Bluza OTHALA od Slavic Division

199,00 zł

Bluza Viking  od Slavic Division

199,00 zł

Bawełniana bluza PACK od Slavic Division

199,00 zł

Bluza RARÓG sweatcjaket od Slavic Division

179,00 zł

Czarna bluza Roots od Slavic Division

199,00 zł

Bluza ROOTS z kapturem od Slavic Division

179,00 zł

Czarna bluza Rulers of Europe od Slavic Division

199,00 zł

Bluza RULERS OF EUROPE Z KAPTUREM od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza S-LINE od Slavic Division

Patriotyczna odzież uliczna Slavic Division 

W dawnych wierzeniach tkwi ogromny potencjał! Moc oddziaływania wykorzystywanych przez nas motywów jest bardzo silna - widać to także w we współczesnej polskiej kulturze. Podczas tworzenia odzieży ulicznej staramy się jak najgłębiej sięgać do przeszłości, aby głosić hasła jedności między narodami, które przyczyniły się do utworzenia społeczności unikatowej na tle innych kultur europejskich. 

Ubrania słowiańskie - oryginalne i wygodne 

Nasza odzież jest w 100% polska – nie tylko projektujemy wzory na męskich bluzach, ale także produkujemy ubrania z wykorzystaniem wysokiej jakości tkanin. Dbamy o to, aby spełniały oczekiwania klientów szukających ciuchów wygodnych, wytrzymałych, a do tego wyróżniających się na tle innych marek specjalizujących się w produkcji odzieży ulicznej. Chcemy, aby słowo "patriotyzm" kojarzone było także z naszymi słowiańskimi przodkami. 

Bluzy męskie w słowiańskich wzorach 

Gromowładny Perun, wszechmocny Swaróg, a może waleczny wojownik – który motyw najsilniej przemawia do Twojej wyobraźni? Spraw sobie męską bluzę w oryginalny wzór i za sprawą modnych ulicznych ubrań udowadniaj, że przeszłość naszych przodków jest warta bliższego poznania.