Przekonaj się, że orle skrzydła to nie jedyny motyw charakteryzujący naszych przodków. Dawna symbolika, na której opiera się polska tożsamość, jest znacznie bardziej fascynująca!

 

Aktywne filtry

199,00 zł

Bezrękawnik pikowany WHITE WOLF od Slavic Division

199,00 zł

Bezrękawnik pikowany WHITE WOLF od Slavic Division

189,00 zł

Bluza Powstanie Wielkopolskie od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza ARCTIC od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza BARBARIAN od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza BEAR od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza BROTHERHOOD od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza DUCHY LASU od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza FOREST WOLF od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

199,00 zł

Bluza PACK od Slavic Division. Sublimowana bluza poliestrowa-  od środka przyjemny meszek, który sprawia, że bluza nosi sie jak bawełniana.

179,00 zł

Czarna bluza Art of War od Slavic Division

199,00 zł

Bluza ART OF WAR od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza BEAR STRENGHT od Slavic Division

209,00 zł

Bawełniana bluza BEAR STRENGHT od Slavic Division

199,00 zł

Bluza BRAVE EAGLE sweatcjaket od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza DUCHY LASU od Slavic Division

179,00 zł

Czarna bluza Eye od Slavic Division

189,00 zł

Haftowana, bawełniana bluza KOŁOWRÓT z naszywką od Slavic Division

179,00 zł

Bawełniana bluza LECHISTAN od Slavic Division

199,00 zł

Bluza OTHALA od Slavic Division

199,00 zł

Bluza OTHALA od Slavic Division

199,00 zł

Bluza Viking  od Slavic Division

199,00 zł

Bawełniana bluza PACK od Slavic Division

199,00 zł

Bluza RARÓG sweatcjaket od Slavic Division

179,00 zł

Czarna bluza Roots od Slavic Division

199,00 zł

Bluza ROOTS z kapturem od Slavic Division

179,00 zł

Czarna bluza Rulers of Europe od Slavic Division

Oryginalna odzież patriotyczna Slavic Division 

Projektując słowiańskie ubrania uliczne stawiamy na oryginalność: wyjmujemy z przeszłości emblematy, których świetność warto przywrócić. Chcemy w ten sposób nie tylko nawiązać do walecznej przeszłości przodków, ale jednocześnie podarować Wam możliwość noszenia odzieży wyjątkowej. Takiej, w której nie przejdziecie ulicą niezauważeni. 

Wyjątkowe słowiańskie ciuchy 

Slavic Division to ubrania o wyjątkowych cechach – takich ciuchów nie znajdziesz w innym sklepie z odzieżą patriotyczną. Uliczny charakter koszulek, bluz i czapek uzupełniliśmy o zapomniane symbole nawiązujące do dawnych wierzeń. W ten sposób otrzymaliśmy ciuchy stworzone z prawdziwej pasji, wyrażające nasz patriotyzm oraz szacunek do przeszłości. 

Słowiański ubiór dla prawdziwego mężczyzny 

Co powiesz na to, aby zamiast zwykłej patriotycznej koszulki założyć na siebie T-shirt z obliczem walecznego wojownika lub bluzę nawiązującą symboliką do dawnych wierzeń słowiańskich? Ciuch z gromowładnym Perunem lub kołowrotem kojarzonym z wszechmocnym Swarogiem to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy interesują się przeszłością, a nie tylko! To ubiór także dla tych, którzy pragną podkreślić swoją narodową dumę w oryginalny sposób. Odzież uliczna Slavic Division ma w sobie ogromną siłę przyciągania - sprawdź ją na sobie!