Dbałość o szczegóły oraz zamiłowanie do tradycji to elementy, które wyróżniają nas na tle innych firm. W naszym asortymencie dostępne są okrycia wierzchnie, doskonałe do noszenia wczesną wiosną lub jesienią. Bezrękawnik męski sportowy najlepiej sprawdzi się podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, ale możesz nosić go również na co dzień jako uzupełnienie codziennego stroju. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego robimy wszystko, aby w pełni odpowiedzieć na ich potrzeby. 

 

Aktywne filtry

199,00 zł

Bezrękawnik pikowany WHITE WOLF od Slavic Division

199,00 zł

Bezrękawnik pikowany WHITE WOLF od Slavic Division

Wybierz kamizelkę sportową i postaw na wygodę 

Dostępna w naszym asortymencie męska kamizelka bezrękawnik to element garderoby, który powinien znaleźć się w szafie każdego miłośnika słowiańskiej tradycji. Dzięki niej skutecznie ochronisz swoje ciało przed wiatrem, a jednocześnie, dzięki otworom znajdującym się na ramionach skutecznie odprowadzisz wilgoć. Co więcej, kamizelka sportowa zapewni Ci dużo większą swobodę niż np. tradycyjna kurtka czy bluza, która mimo tego, że jest bardzo wygodna, może czasem krępować ruchy. 

Podkreśl swój patriotyzm! 

Każde z naszych ubrań, - również kamizelka męska, ozdobione zostało symbolami nawiązującymi do waleczności i odwagi jaka drzemała w naszych przodkach. Wizerunek wojownika mimo tego, że bardzo subtelny, doskonale odzwierciedla przekaz jaki niesie nasza firma. Dzięki niemu wyrazisz siebie, a także pokażesz innym swoje zainteresowanie przeszłością i oddanie dawnym wojownikom. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu, w którym znajdziesz między innymi bezrękawnik męski sportowy doskonały do noszenia na co dzień.